Nádrže T-TH

Nádrže typu T


Nádrže typu T (viz foto) jsou nádrže vyrobené metodou rotačního lití plastů. To znamená, že nejsou svařované. Nehrozí tedy praskání svárů. Technici ve výrobním podniku se pro tuto metodu rozhodli jakožto nejspolehlivější a to i přesto, že výrobní podnik má dvacetileté zkušenosti se svařováním plastů. Nárž typu T se instaluje na základovou železobetonovou desku a následně se obsypává štěrkovou drtí. Tyto nárže jsou vhodné pro zachytávání odpadní vody jako žumpy, pro zachytávání dešťové vody,pro zachytávání přečištěné vody z domovních čističek odpadních vod a také jako zásobárny pitné vody. Setkali jsme se i z využitím těchto nádrží jako sklípku pro uskladnění ovoce či zeleniny.

Pokud Vás tento typ nádrže zaujal napište nám na adresu plservis@post.cz pošleme Vám podrobné informace či zodpovíme Vaše dotazy.

Nádrže typu TH


Nádrže typu TH (viz foto) jsou  nádrže vyrobené metodou rotačního lití plastů. To znamená, že nejsou svařované. Nehrozí tedy praskání svárů. Technici ve výrobním podniku se pro tuto metodu rozhodli jakožto nejspolehlivější a to i přesto, že výrobní podnik má dvacetileté zkušenosti se svařováním plastů. Nádrž typu TH se instaluje do pískového lože a následně se obsypává štěrkovou drtí. Tyto nádrže jsou vhodné pro zachytávání odpadní vody jako žumpy, pro zachytávání dešťové vody, pro zachytávání přečištěné vody z domovních čističek odpadních vod a také jako zásobárny pitné vody. Setkali jsme se i z využitím těchto nádrží  jako sklípku pro uskladnění ovoce či zeleniny.

Pokud Vás tento typ nádrže zaujal napište nám na adresu plservis@post.cz pošleme Vám podrobné informace či zodpovíme Vaše dotazy.

Vodoměrná nádrž


  • Tyto vysoce kvalitní nádrže jsou stejně tak jako předcházející vyrobeny stejnou metodou, rotačním odléváním plastů a tím tedy beze svárů. Nádrž má svůj vlastní žebřík. Pokud Vás tato nabídka zaujala a potřebujete podrobnější informace napište nám prosím na email plservis@post.cz. Vaše dotazy zodpovíme a zašleme potřebné informace. Ceny naleznete po kliknutí na Ceník v menu.