Nabídka našich služeb

Servis čističek typu AT


Nabízíme záruční i pozáruční servis čističek odpadních vod typu AT a to jak u nás zakoupených tak i čističek zakoupených od jiných prodejců. Nabízíme rovněž čtvrtletní preventivní prohlídky vaší čističky zaměřené na kontrolu funkce, měření, případné odčerpání přebytečného aktivního kalu, seřízení vzduchového rozvaděče, kontrolu funkce dmychadla, preventivní výměnu membrán a podobně. Orientační ceny servisu najdete v menu položka Ceník. Ceny jsou pouze orientační, vždy záleží na domluvě.

Prodej čističek AT

montáž a uvedení do provozu

Nabízíme Vám léty prověřené čističky odpadních vod typu AT, které jsou nejčastějšími čističkami prodávanými v ČR. Čističku Vám nejenže prodáme, ale jsme schopni Vám ji i namontovat, uvést ji do provozu a kvalitně zaškolit obsluhu. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Prostě prodejem to pro nás nekončí. Naším cílem a nejlepší reklamou je spokojený uživatel zařízení, které jsme mu dodali. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz Nabídka ČOV AT v menu.

Prodej nádrží

Nádrže na odpadní, užitkovou a pitnou vodu. Vodoměrné šachty

Nabízíme Vám velmi kvalitní nádrže vyrobené metodou rotačního lití plastů, to znamená nádrže, které nemají sváry, čímž odpadá nebezpečí prasknutí, které je vždy u nádrží svařovaných. Nádrže nabízíme v různých velikostech. V nabídce najdete rovněž nabídku na vodoměrné šachty, které jsou vyrobeny stejnou metodou. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz Nádrže T-TH v menu.

Dále nabízíme prověřené svařované nádrže v šikokém rozsahu objemů za zajímavé ceny. Podrobnější informace naleznete v sekci PP jímky-žumpy a v ceníku.